Professionele, Dansfotografie, Muziek & Studio's sinds '94                    
De website voor Dansers, Muziek, & Agenda's                                                    

Over Proklik Dance Fotografie, albums  links,                                                                                 ingeschreven vereniging van Journalisten/persfotograaf, danswereld.


Mijn Dansfotografie,


Sinds ’94 ben ik echt begonnen als dansfotograaf, voorheen een andere tak van fotografie. Alle moderne dansen van heden waren er nog niet, meer stijldansen. Later In de jaren kwam in opmars de moderne dansstijlen en de danswedstrijden, zoals Hip Hop, Ballet, klassiek ballet, streetdance, Jazz en Urban. De danswedstrijden kwamen ook in opmars. Ik heb het allemaal vastgelegd. Ik heb dansers zien groeien die als jonge meisje uitgroeiden naar een top danseres die nu over de hele wereld dansen.
Ik heb drie jaren als vaste dansfotograaf gewerkt voor de HipHop Netherlands en twaalf  jaar voor de UDO danswedstrijden, nu leg ik de lat op hoog niveau en ga ik verder voor andere dansorganisaties waar top dansers dansen op hoog niveau. Ook  heb mijn vaste dansstudio’s waarvan ieder jaar de dansvoorstelling vastleg in de theaters van geweldige dansers van jong tot oud.
In de jaren 2005 heb is studies  gedaan in technieken en de bewegingen van dansers, deze neem ik nu in technieken mee in mijn  dansfotografie en leg ik het vast in emotie/sfeerfotografie.
Sinds 2005  maak ik ook promotie fotografie voor dansers vast in de professionele fotostudio’s voor dansers maar ook natuurlijk voor andere fotografie,

je moet de groeten hebben van, René 




 



 
Map
Info
Instagram